2019 MİMATOY PROJESİ ÖĞRETMEN ADAYLARI ÖN DEĞERLENDİRME LİSTESİ

2019 MİMATOY PROJESİ ÖĞRETMEN ADAYLARI

ÖN DEĞERLENDİRME LİSTESİ

 

  1. Belgin ÇİKO / GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
  2. Melike KARABAĞ / ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
  3. Fatma CAN / İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ
  4. Samet EROĞLU / FATİH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ
  5. Sanihe KAYA / ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ
  6. Gülsüm Tuğçe TURHAN / N. ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
  7. Medine KEKLİK / ULUSLARARASI KIBRIS FİNAL ÜNİVERSİTESİ
  8. Mustafa ER / ANKARA ÜNİVERSİTESİ
  9. Gülbahar ATLI / DİCLE ÜNİVERSİTESİ
  10. Şule ÖZÇELİK / ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
  11. İslim ÖZDEMİR / ULUSLARARASI KIBRIS FİNAL ÜNİVERSİTESİ
  12. Sibel ÖZTÜRK / GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
  13. Bircan TAŞ / İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
  14. Beril ATEŞ / ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
  15. Habeş ÖZYILMAZ / KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
  16. Hatice AYKUT / MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
  17. Tahsin ATABAY / PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
  18. Sevginur ARTUK / İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
  19. Hatice SELÇUK / ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
  20. Gülay ASLAN / AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ
  21. Rojda KAYA / ULUSLARARASI KIBRIS FİNAL ÜNİVERSİTESİ
  22. Zülal EKİCİLER / ANKARA ÜNİVERSİTESİ
  23. Beyza CANSIZ / MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ
  24. Selin Nur ARSLAN / YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
  25. Esin OTSEKİN / MERSİN ÜNİVERSİTESİ
  26. Şule SELLİ / ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

 

 

 2019 MİMATOY PROJESİ ÖĞRETMEN ADAYLARI YEDEKLER LİSTESİ

 

  1. Aysel ÖZBEK / ANKARA ÜNİVERSİTESİ
  2. Büşra PEHLİVAN / ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
  3. Medine AYDOĞAN / MERSİN ÜNİVERSİTESİ
  4. Senanur GÜVEN / GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
  5. Emine YILDIZ / ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
  6. Fatma İPBUKEN / GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
  7. Merve ASLAN / MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
  8. Elif IŞIK / ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
  9. Arife AKDOĞAN / GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
  10. Derya AYDIN / İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ
  11. Rumeysa Nur AKKUŞ / ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
  12. Baran YAMAN / GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
  13. Mahmut Emre YILMAZ / MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ
  14. Seyhan ATMACA / İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
  15. Ayşegül UZUNKAYA / İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ
  16. Mehmet ÖZTÜRK / MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ
  17. Gamze KOÇARSLAN / İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ
  18. Cansu TURAN / MERSİN ÜNİVERSİTESİ
  19. Meryem ATALAY / ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
  20. Seda DELİORMAN / MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ